PORTFEL24 - Kredyt przez internet | Kredyt FORUM

 

Strona główna FilarumPożyczka gotówkowa

Pierwsza pożyczka do 1000 zł. RRSO w przypadku pierwszej pożyczki wynosi 0%. Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, okres obowiązywania umowy pożyczki 30 dni, oprocentowanie 0%, opłata przygotowawcza 0%, prowizja 281,08 zł, RRSO 1936,51%, całkowita kwota do zapłaty 1281,08 zł (stan na dzień 24.08.2015). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego. Więcej na www.filarum.pl
Wiadomość została wysłana na zlecenie Mispra Solutions Limited z siedzibą na Gibraltarze, pod adresem: Suite 3, Second Floor, Icom House,1/5 Irish Town, Gibraltar, wpisaną do Rejestru Spółek (Registrar of Companies) prowadzonego przez Companies House Gibraltar, pod numerem: 111804, będącego pośrednikiem kredytowym Rapid Finance Polska Sp. z o.o. Pośrednik kredytowy jest uprawniony do dokonywania czynności faktycznych związanych z przygotowaniem i oferowaniem umów pożyczki. Pośrednik kredytowy nie współpracuje z innymi pożyczkodawcami.

Filarum Gotówka pozabankowa

Nowa oferta wśród pożyczek pozabankowych a konkretnie chwilówek udzielanych z krókim okresem spłaty.

Oferta Filarum to gotówka pozabankowa od 100 zł do 2500 zł z okresem spłaty od 1 do 30 dni. Pożyczki skierowane są do osób które zamieszkują na terenie Polski i posiadają stałe zameldowanie w wieku od 21 do 70 lat a więc poza osobami zatrudnionymi na umowę o pracę również emeryci i renciści. Osoba starająca się o pożyczkę w Filarum powinna również posiadać telefon komórkowy oraz konto bankowe. Firma nie udziela pożyczek osobom znajdującym się w popularnych rejestrach dłużników a więc ERIF, KRD czy BIG Infomonitor.

Osoby zaciągające pożyczkę w Filarum po raz pierwszy mogą uzyskać kwotę do 500 zł, natomiast stali klienci będą mogli uzyskać już większą gotówkę w wysokości do 2500 zł. Pożyczke należy zwrócić w ciągu tylu dni ile wskazaliśmy wcześniej we wniosku.

  • wyślij na Facebook
  • wyślij na Digg
  • wyślij na Twiter
  • wyślij na Stumble
  • wyślij na Blogger
  • wyślij na Wykop


Usługodawca - Money.pl sp. z o.o. - właściciel programu partnerskiego Money2Money